Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Figurkomposition, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 76x103 cm
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg
432918
2017-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här