Björn Forsman Tema

Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Figurkomposition, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 76x103 cm
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

432918

2017-01-25