Oljemålning 1700-tal kopia efter Bassano

Såld för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JACOPO BASSANO, (1700-tal) kopia efter, Konungarnas tillbedjan, olja på duk, 97x134 cm

432919

2017-01-13