Björn Forsman Tema

Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Kläder på tork, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 74x62 cm
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

mindre färgbortfall

432920

2017-01-25