Björn Forsman Tema

Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Sydländskt landskap, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 44x64 cm
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

432921

2017-01-25