Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Sydländskt landskap, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 44x64 cm
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg
432921
2017-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här