Björn Forsman Tema

Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Stilleben, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 53x60 cm
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

432922

2017-01-25