Björn Forsman Tema

Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Komposition, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 82x80 cm, oramad
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

432924

2017-01-25