Björn Forsman Tema

Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): båtar på strand, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 57x70 cm
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

432925

2017-01-25