Björn Forsman Tema

Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema
Björn Forsman Tema

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): utsikt, osignerad, olja på duk, 65x55 cm, oramad
HITORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

432926

2017-01-25