Orientalisk kista

Orientalisk kista
Orientalisk kista
Orientalisk kista
Orientalisk kista
Orientalisk kista
Orientalisk kista
Orientalisk kista
Orientalisk kista
Orientalisk kista
Orientalisk kista
Orientalisk kista
Orientalisk kista

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAMFERKISTA, 1900-tal, orientalisk, skuren dekor, invändigt stämplad Ying Lee Hong-Kong, höjd ca 56, 104x51 cm

Defekt lås, avslag

432927

2017-01-12