Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAMFERKISTA, 1900-tal, orientalisk, skuren dekor, invändigt stämplad Ying Lee Hong-Kong, höjd ca 56, 104x51 cm
Defekt lås, avslag
432927
2017-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här