Karmstol i rokoko

Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOL, rokoko, 1700-tal, lövträ, skuren dekor, klädsel i röd plysch, sitthöjd ca 43 cm

Lagningar, föärstärkningar

432930

2017-01-12