Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARMSTOL, rokoko, 1700-tal, lövträ, skuren dekor, klädsel i röd plysch, sitthöjd ca 43 cm
Lagningar, föärstärkningar
432930
2017-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här