Byrå betsad

Byrå betsad
Byrå betsad
Byrå betsad
Byrå betsad
Byrå betsad
Byrå betsad
Byrå betsad
Byrå betsad
Byrå betsad
Byrå betsad
Byrå betsad
Byrå betsad

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, brunbetsad, 6 lådor, höjd 89, 57x158 cm

Bruksslitage

432931

2017-01-12