Soffa inköpt på Svenskt Tenn

Soffa inköpt på Svenskt Tenn
Soffa inköpt på Svenskt Tenn
Soffa inköpt på Svenskt Tenn
Soffa inköpt på Svenskt Tenn
Soffa inköpt på Svenskt Tenn
Soffa inköpt på Svenskt Tenn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets slut, inköpt på Svenskt Tenn, tresits, grått tyg, stålrörsben, sitthöjd ca 42 cm, längd 220, djup 83 cm

Klädseln med fläckar och smärre skador

432933

2017-01-16