Bordslampa jugend

Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, lampa med kvinnofigur på sockel i marmor, höjd 73 cm

Ej funktionstestad, ytslitage, sprickor

432937

2017-01-12