Vas Gouda 1900-tal

Vas Gouda 1900-tal
Vas Gouda 1900-tal
Vas Gouda 1900-tal
Vas Gouda 1900-tal
Vas Gouda 1900-tal
Vas Gouda 1900-tal

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, glaserad keramik, Gouda,1900-talets första hälft, Holland, signerad sby Gzabelh, höjd ca 22 cm

Smärre nagg

432938

2017-01-12