Man Ray färglitografi

Man Ray färglitografi
Man Ray färglitografi

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAN RAY (1890-1976): Komposition ur mapp Max Ernst, signerad, TIR, färglitografi, 63/100, 38x28 cm, oramad

432941

2017-01-12