Paul Wunderlich

Paul Wunderlich
Paul Wunderlich

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL WUNDERLICH (Tyskland, född 1927): Komposition ur mapp Max Ernst, signerad Wunderlich, färglitografi, 63/100, bildmått ca 61x50 cm, oramad

432944

2017-01-12