Dorothea Tanning

Dorothea Tanning
Dorothea Tanning

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOROTHEA TANNING (1910-2012):Komposition, ur mapp Max Ernst, signerad och numrerad 63/100, litografi, 37,5x49 cm, oramad

432946

2017-01-12