Roberto Matta

Roberto Matta
Roberto Matta

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition ur mapp Max Ernst, signerad, färgetsning, 63/100, ca 49x37 cm, oramad

432948

2017-01-12