Bänkalängd

Bänkalängd
Bänkalängd
Bänkalängd
Bänkalängd

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNKALÄNGD, Bohuslän, 1800-tal, polykromt mönster, 282 x 57 cm, inköpt på gård i Solberga, Bohuslän.

smärre slitage, smärre skador

432950

2017-01-19