Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
BÄNKALÄNGD, Bohuslän, 1800-tal, polykromt mönster, 282 x 57 cm, inköpt på gård i Solberga, Bohuslän.
smärre slitage, smärre skador
432950
2017-01-19