Enirco Baj

Enirco Baj
Enirco Baj

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): Figur ur mapp Max Ernst, signerad Baj, 63/100, färgetsning, bladstorlek 64,5x49 cm, oramad

432952

2017-01-12