Ernfried Wahlqvist Kastellholmen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Utsikt över Kastellholmen - Stockholm, signerad och daterad E. Wahlqvist 1874, olja på duk, 40x60 cm.

Smärre krackelyr

432955

2017-01-12