Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Utsikt över Kastellholmen - Stockholm, signerad och daterad E. Wahlqvist 1874, olja på duk, 40x60 cm.
Smärre krackelyr
432955
2017-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här