Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVÄRD, nordafrika, 1800-tal, äldre europeisk klinga med graverad dubbelörn, korsformat fäste, kavelplattor av ben utsmyckade med ringmönster, längd 103 cm
skador, kavelplatta saknas
432956
2017-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här