William Copley

William Copley
William Copley

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILLIAM COPLEY (USA, 1919-1996): Erotisk scen, färglitografi, signerad CPLY, 63/100, 57x43 cm, oramad

432957

2017-01-12