Pirre Alechinsky

Pirre Alechinsky
Pirre Alechinsky

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIERRE ALECHINSKY (född 1927): Komposition, ur mapp Max Ernst, färglitografi och akvatint, signerad och numrerad Alechinsky 63/100, bladmått ca 65x50 cm, oramad

432961

2017-01-12