Arne Alanko oljemålning

Arne Alanko oljemålning
Arne Alanko oljemålning
Arne Alanko oljemålning
Arne Alanko oljemålning
Arne Alanko oljemålning
Arne Alanko oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

ARNE ALANKO (Finland, 1896-1968): Skogslandskap med eka, olja på duk, signerad och daterad 36, 41x54 cm

432967

2017-01-12