Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
ARNE ALANKO (Finland, 1896-1968): Skogslandskap med eka, olja på duk, signerad och daterad 36, 41x54 cm
432967
2017-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här