Meret Oppenhiem

Meret Oppenhiem
Meret Oppenhiem

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MERET OPPENHEIM (1913-1985): Untitled (Bonjour Max Ernst), färgetsning, 1976, signerad och numrerad Meret Oppenheim 63/100, ur portföljen Bonjour Max Ernst, editerad av Georges Visat, Paris, 35,5x29,5 cm, oramad

432969

2017-01-12