Meret Oppenhiem
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MERET OPPENHEIM (1913-1985): Untitled (Bonjour Max Ernst), färgetsning, 1976, signerad och numrerad Meret Oppenheim 63/100, ur portföljen Bonjour Max Ernst, editerad av Georges Visat, Paris, 35,5x29,5 cm, oramad
432969
2017-01-12