Ferbabdez Arman

Ferbabdez Arman
Ferbabdez Arman

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Kompostion ur mapp Max Ernst, signerad och numrerad Arman 63/100, färgetsning och aquatint, ca 65x50 cm, oramad

432974

2017-01-12