Henry Moore litografi

Henry Moore litografi
Henry Moore litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRY MOORE (1898-1986): Mexican Mask, 1976, signerad och numrerad Moore 63/100, editerad av Georges Visat, Paris, från portföljen Bonjour Max Ernst, litografi, bildmått ca 23,5x20, bladmått ca 65x50 cm, oramad

LITTERATUR: Cramer 342

432976

2017-01-12