8 blad ur Max Ernst Bonjour
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BONJOUR MAX ERNST, 1975, (9) delar ur portfolio, grafiska blad i varierande tekniker, samtliga signerade och numrerade 63/100:
André Masson, Hans Bellmer, Ben, Haïm Kern, Bert-Johnny Nilsson, Roland Penrose, Gérard Titus Carmel, André Francois, Jean Messagier, varierande mått, oramade
432977
2017-01-12