8 blad ur Max Ernst Bonjour

8 blad ur Max Ernst Bonjour
8 blad ur Max Ernst Bonjour
8 blad ur Max Ernst Bonjour
8 blad ur Max Ernst Bonjour
8 blad ur Max Ernst Bonjour
8 blad ur Max Ernst Bonjour
8 blad ur Max Ernst Bonjour
8 blad ur Max Ernst Bonjour
8 blad ur Max Ernst Bonjour
8 blad ur Max Ernst Bonjour
8 blad ur Max Ernst Bonjour
8 blad ur Max Ernst Bonjour
8 blad ur Max Ernst Bonjour
8 blad ur Max Ernst Bonjour
8 blad ur Max Ernst Bonjour
8 blad ur Max Ernst Bonjour

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BONJOUR MAX ERNST, 1975, (9) delar ur portfolio, grafiska blad i varierande tekniker, samtliga signerade och numrerade 63/100:
André Masson, Hans Bellmer, Ben, Haïm Kern, Bert-Johnny Nilsson, Roland Penrose, Gérard Titus Carmel, André Francois, Jean Messagier, varierande mått, oramade

432977

2017-01-12