Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TAPIO WIRKKALA, fat, sterling silver, modell 134, hamrad dekor med virvelåsar, signerat TW, Kultakeskus Oy, 1972, vikt ca 508 g, höjd ca 3,7, Ø 29 cm
Slitage, repor
432980
2017-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här