Tommy Hilding oljemålning

Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

TOMMY HILDING (född 1954): Komposition med betongvägg och skog, signerad och daterad Tommy Hilding -82, olja på duk, 135x90 cm

432983

2017-01-16