Oscar Reutersvärd akvarell

Oscar Reutersvärd akvarell
Oscar Reutersvärd akvarell
Oscar Reutersvärd akvarell
Oscar Reutersvärd akvarell

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Komposition med omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, tusch och akvarell, bildyta ca 30x22 cm

432985

2017-01-12