Oscar Reutersvärd akvarell

Oscar Reutersvärd akvarell
Oscar Reutersvärd akvarell
Oscar Reutersvärd akvarell
Oscar Reutersvärd akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Komposition med omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, tusch och akvarell, bladmått ca 42x30 cm

432986

2017-01-12