Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILS JONSSON, sideboard, modell Trio, teakfaner samt svart laminat samt svärtade ben, 1 skjutdörr, 5 lådor, Troeds Möbler, höjd ca 72, 128 x 44 cm
Bruksslitage, enstaka märken
432989
2017-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här