Nils Jonsson Troeds sideboard

Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard
Nils Jonsson Troeds sideboard

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS JONSSON, sideboard, modell Trio, teakfaner samt svart laminat samt svärtade ben, 1 skjutdörr, 5 lådor, Troeds Möbler, höjd ca 72, 128 x 44 cm

Bruksslitage, enstaka märken

432989

2017-01-12