Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983): "Emeli Högqvist", signerad Nerman, blandteknik, ca 25x16 cm
Bucklor
432990
2017-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här