Einar Nerman Kejsaren av Kina

Einar Nerman Kejsaren av Kina
Einar Nerman Kejsaren av Kina

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983): "Emeli Högqvist", signerad Nerman, blandteknik, ca 25x16 cm

Bucklor

432990

2017-01-12