Emil Åberg oljemålning

Emil Åberg oljemålning
Emil Åberg oljemålning
Emil Åberg oljemålning
Emil Åberg oljemålning

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMIL ÅBERG (1864-1940): "Vila vid denna källa", signerad E Åberg, olja på duk, ca 32x40cm

432993

2017-01-12