Spegellampett gustaviansk stil

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, 1900-talets början, gustaviansk stil, höjd ca 48x29 cm

Äldre glas, dekorskador

432994

2017-01-12