Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL PETER LEHMAN (Norge, 1794-1876):Porträtt föreställande prosten Hallgren, signerad Lehman, olja på duk, ca 69x49 cm
432998
2017-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här