Carl Peter Lehman oljemålning

Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning
Carl Peter Lehman oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL PETER LEHMAN (Norge, 1794-1876):Porträtt föreställande prosten Hallgren, signerad Lehman, olja på duk, ca 69x49 cm

432998

2017-01-12