Jean Pillement hans krets

Jean Pillement hans krets
Jean Pillement hans krets

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JEAN BABTISTE PILLEMENT (Frankrike 1728-1808), hans krets 1700-tal: Pastoralt landskap, olja på pannå, diameter ca 13 cm

432999

2017-01-12