Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LAILA PRYTZ (1907-1982): "Ljuseffekter", signerad a tergo Laila Prytz, olja på pannå, ca 73x60 cm, oramad
433011
2017-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här