Laila Prytz oljemålning

Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LAILA PRYTZ (1907-1982): "Ljuseffekter", signerad a tergo Laila Prytz, olja på pannå, ca 73x60 cm, oramad

433011

2017-01-13