Laila Prytz oljemålning

Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning
Laila Prytz oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

LAILA PRYTZ (1907-1982): "Blickpunkt 4", signerad atergo, olja på duk, ca 38x38 cm

Ytskador

433012

2017-01-13