Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
LAILA PRYTZ (1907-1982): "Blickpunkt 4", signerad atergo, olja på duk, ca 38x38 cm
Ytskador
433012
2017-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här