Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
MAGNUS TULL (1901-75), (2) Stadsmotiv, signerade Tull, olja på duk, 41x33, 33x41 cm
433013
2017-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här