Magnus Tull oljemålningar

Magnus Tull oljemålningar
Magnus Tull oljemålningar
Magnus Tull oljemålningar
Magnus Tull oljemålningar
Magnus Tull oljemålningar
Magnus Tull oljemålningar

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

MAGNUS TULL (1901-75), (2) Stadsmotiv, signerade Tull, olja på duk, 41x33, 33x41 cm

433013

2017-01-13