Johannes Ravn Rödbenor Härjedalen

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANNES RAVN (1922-1991): "Rödbenor Härjedalen", signerad och daterad J. Ravn -6?, olja på duk, ca 66x81 cm

433020

2017-01-13