Terrin med lock 1700-tal

Terrin med lock 1700-tal
Terrin med lock 1700-tal
Terrin med lock 1700-tal
Terrin med lock 1700-tal
Terrin med lock 1700-tal
Terrin med lock 1700-tal
Terrin med lock 1700-tal
Terrin med lock 1700-tal

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TERRIN MED LOCK, tenn, Louis XV, Tyskland, stämplad 1763, med handtag, bukig form med knäckar, höjd 24, längd 29 cm

Smärre bucklor, lagningar

433026

2017-01-20