Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TERRIN MED LOCK, tenn, Louis XV, Tyskland, stämplad 1763, med handtag, bukig form med knäckar, höjd 24, längd 29 cm
Smärre bucklor, lagningar
433026
2017-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här