Matgrupp i ek

Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek
Matgrupp i ek

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 1960/70-tal, ek, bestående av: bord med klaff, 6 stolar klädda i grönt, höjd 73, 182x84, total längd 232, sitthöjd 45 cm

Ytskador, fläckar, repor

433027

2017-01-13