Dessertskedar silver

Dessertskedar silver
Dessertskedar silver
Dessertskedar silver
Dessertskedar silver
Dessertskedar silver
Dessertskedar silver
Dessertskedar silver
Dessertskedar silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DESSERTSKEDAR, 6 st, silver/800, geometrisk graverad dekor, längd ca 16 cm, turkiska stämplar s.k. "Tughra mark", vikt ca 224 g

Lätt ytslitage

433031

2017-01-19