Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DESSERTSKEDAR, 6 st, silver/800, geometrisk graverad dekor, längd ca 16 cm, turkiska stämplar s.k. "Tughra mark", vikt ca 224 g
Lätt ytslitage
433031
2017-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här