Dessertskedar silver

Dessertskedar silver
Dessertskedar silver
Dessertskedar silver
Dessertskedar silver
Dessertskedar silver
Dessertskedar silver
Dessertskedar silver
Dessertskedar silver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DESSERTSKEDAR, 12 st, silver/800, dekor av vinblad, längd ca 14 cm, vikt ca 288 g

Bruksslitage, fåtal repor

433034

2017-01-19