Skålar silver

Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver
Skålar silver

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLAR, 5 st, på fot, sterlingsilver samt silver/900, floral dekor, diameter ca 13-19 cm, totalvikt ca 690 g

Lätt ytslitagge, fåtal bucklor samt mindre repor

433035

2017-01-19